Reklama

Reklama

Reklama

środa, 07 czerwiec 2017 14:16

Chorwacja - Polaków więcej o ponad jedną trzecią

Napisane przez AG
Zatoczka na wyspie Mały Lośinj Zatoczka na wyspie Mały Lośinj AG

Z danych Chorwackiej Wspólnoty Turystycznej i systemu eVisitor wynika, że w pierwszych pięciu miesiącach tego roku Chorwację odwiedziło 68 084 Polaków, o 33,68 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2016 roku.

Wykupili oni 259 672 noclegi, o 37,90 proc. więcej niż w pierwszych pięciu miesiącach ubiegłego roku.

Od 1 stycznia do końca maja Chorwację odwiedziło 3 005 226 turystów (wzrost o 13,68 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego). Turyści wykupili w tym okresie 9 302 516 noclegów (wzrost o 10,42 proc.)

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.