Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 11 marzec 2014 22:44

Branża MICE ceni Kopenhagę

Napisane przez MG
Branża MICE ceni Kopenhagę archiwum visitcopenhagen.dk

W ostatnich latach Kopenhaga umacniała swoją pozycję, jako jednego ze światowych liderów wśród miast organizujących kongresy i wielkie konferencje.

Na liście najpopularniejszych miast w branży MICE, sporządzonej przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Kongresów i Konwencji (ICCA) zajmuje ósme miejsce.
W roku 2013 w stolicy Danii zorganizowano rekordową liczbę 57 konwencji międzynarodowych i 272 imprez korporacyjnych.
Rok 2014 rozpoczął się równie obiecująco - w pierwszych dwóch miesiącach odbyło się w Kopenhadze 12 międzynarodowych konwencji i 62 spotkania.
Tajemnicą sukcesu Kopenhagi w tym sektorze turystyki leży nie tylko w doskonałym położeniu i dostępności (port lotniczy leży kilkanaście minut jazdy kolejką od centrum miasta), ale i w rozbudowie sieci obiektów konferencyjnych. W ostatnich latach Kopenhaga zwiększyła czterokrotnie liczbę pokoi hotelowych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.