LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 05 maj 2017 23:53

Bratysławska Karta Turystyczna w nowej odsłonie

Napisane przez AG

Nowa wersja Bratislava Card obejmie zniżkami ponad 120 atrakcji, darmowe poruszanie się komunikacją i wstep do muzeów i galerii, nie tylko w stolicy Słowacji, ale i w całym regionie.

Ivo Nesrovnal, burmistrz Bratysławy powiedział: “Wkroczyliśmy w druga dekadę istnienia Karty Bratysławskiej i postanowiliśmy ja jeszcze bardziej ulepszyć. To że dołączyły się do naszego miasta inne miejscowości Bratysławskiego Kraju świadczy nie tylko o dobrej naszej współpracy, ale i sygnałem, że warto do Bratysławy przyjechać na dłużej.”

W 2016 roku sprzedano o 130 proc. więcej Kart, w porównaniu do roku 2015. Przed tegorocznym sezonem do partnerów Karty dołączyły 72 firmy zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnego. Ważne jest to, że posiadacze Karty mogą obecnie bezpłatnie dojechać z Bratysławy do Modrej, Pezinoku i Senca.

Kartę Bratysławska można kupić w punktach informacji turystycznej, u partnerów Karty a także online na stronie
www.visitbratislava.com. Kartę można kupić w 3 wariantach:
1-dniowa - 15 euro
2-dniowa - 17 euro
3-dniowa - 19 euro.