Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 05 maj 2017 23:53

Bratysławska Karta Turystyczna w nowej odsłonie

Napisane przez AG

Nowa wersja Bratislava Card obejmie zniżkami ponad 120 atrakcji, darmowe poruszanie się komunikacją i wstep do muzeów i galerii, nie tylko w stolicy Słowacji, ale i w całym regionie.

Ivo Nesrovnal, burmistrz Bratysławy powiedział: “Wkroczyliśmy w druga dekadę istnienia Karty Bratysławskiej i postanowiliśmy ja jeszcze bardziej ulepszyć. To że dołączyły się do naszego miasta inne miejscowości Bratysławskiego Kraju świadczy nie tylko o dobrej naszej współpracy, ale i sygnałem, że warto do Bratysławy przyjechać na dłużej.”

W 2016 roku sprzedano o 130 proc. więcej Kart, w porównaniu do roku 2015. Przed tegorocznym sezonem do partnerów Karty dołączyły 72 firmy zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnego. Ważne jest to, że posiadacze Karty mogą obecnie bezpłatnie dojechać z Bratysławy do Modrej, Pezinoku i Senca.

Kartę Bratysławska można kupić w punktach informacji turystycznej, u partnerów Karty a także online na stronie
www.visitbratislava.com. Kartę można kupić w 3 wariantach:
1-dniowa - 15 euro
2-dniowa - 17 euro
3-dniowa - 19 euro.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.