Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 07 marzec 2014 20:03

Litewskie SPA najlepsze w Europie Wschodniej

Napisane przez AG
Litewskie SPA najlepsze w Europie Wschodniej archiwum Druskienniki SPA

SPA Vilnius w Druskiennikach, należące do sieci Spa Vilnius, otrzymało prestiżową doroczną nagrodę podczas tegorocznej gali w Londynie zorganizowanej z okazji World Spa & Wellness Awards 2014.

SPA w Druskiennikach zdobyło pierwsze miejsce wśród SPA z Europy Wschodniej w kategorii Destination Spa of the Year. Była to pierwsza nagroda tej rangi, jaką otrzymało litewskie SPA.
Sieć Spa Vilnius, którego częścią jest obiekt w Druskiennikach, obejmuje jeszcze dzienne centrum SPA w Wilnie oraz nowo otwarty kompleks hotelowy w Oniksztach dysponujący 4-gwiazdkowym hotelem z udogodnieniami dla rodzin z dziećmi oraz SPA spełniającym najwyższe europejskie standardy. Spa w Oniksztach oferuje szereg zabiegów relaksacyjnych i leczniczych z zastosowaniem wody źródlanej. SPA w Druskiennikach oferuje ponad 370 różnorodnych zabiegów relaksacyjnych i medycznych z zastosowaniem wody źródlanej i leczniczych kąpieli błotnych. Stosuje się tu również m.in. terapię bursztynem, muzykoterapię i aromaterapię.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.