Reklama

Reklama

Reklama

środa, 08 marzec 2017 18:53

Narty w bikini na Chopoku

Napisane przez AG
Narty w bikini na Chopoku archiwum SACR

W sobotę 11 marca na po raz szósty w Jasnej narciarze w strojach kąpielowych powitają nadchodzącą wiosnę.

Na trasie Lúčky odbędzie się zbiorowy zjazd “ekshibicjonistów” w kąpielówkach i strojach bikini. Na Chopoku - po obu stronach - panują bardzo dobre warunki, pokrywa śniegu wynosi od 35 do 60 cm.
Imprezę wystartuje moderatorka Erika Barkolová, o oprawę muzyczną zadba DJ Shypo, saksofonista Hali Sax i zespół taneczny Vivas. Zjazd zbiorowy zaplanowany jest na godzinę 13. Imprezie towarzyszyć będa konkursy z cennymi nagrodami, darmowe tesy nart Vőlk. Wieczorem przy dolnej stacji kolejki funitel w Przechybie odbędzie się apres-ski party. O godz. 21 w klubie Happy End rozpocznie się Bikini Party z muzyką z lat 50.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.