Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 13 luty 2017 10:04

Święto czekolady w Portugalii

Napisane przez MG
Jeden z wyrobów czekoladówych z 2016 roku. Jeden z wyrobów czekoladówych z 2016 roku. materiały prasowe

Międzynarodowy Festiwal Czekolady (International Chocolate Festival) odbędzie się w Óbidos w dniach 10 marca – 2 kwietnia.

Obowiązkowe święto wszystkich łasuchów, czyli Międzynarodowy Festiwal Czekolady, obędzie się w Óbidos już po raz 15. Tematem przewodnim tegorocznej imprezy będzie „Muzyka". Jak zwykle, u podnóża średniowiecznego zamku staną stragany z rozmaitymi łakociami z czekolady oraz namiot kryjący wystawę czekoladowych rzeźb – prawdziwych, słodkich arcydzieł. Nie powinno też zabraknąć lokalnego specjału – wiśniówki Ginjinha de Óbidos, podawanej w czekoladowych filiżankach. Dorośli i dzieci będą mogli wziąć udział w warsztatach kulinarnych oraz podejrzeć tajniki pracy profesjonalnych szefów kuchni, podczas pokazów na żywo. Oczywiście, każde z przygotowywanych dań będzie mieć w swoim składzie czekoladę lub ziarna kakaowca.
www.festivalchocolate.cm-obidos.pt

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.