Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 25 luty 2014 13:40

Nowy film promocyjny Bratysławy

Napisane przez AG
Nocna panorama Bratysławy Nocna panorama Bratysławy archiwum visitbratislava.sk

Spacer po bratysławskiej starówce, wizyta w winiarni, mecz siatkówki plażowej, rejs po Dunaju - tu tylko kilka atrakcji stolicy Słowacji pokazanych w najnowszym spocie reklamowych do obejrzenia na youtube.com.

Stolica Słowacji z każdym rokiem zyskuje na popularności. Tylko w pierwszej połowie ubiegłego roku Bratysławę odwiedziło ponad pół miliona turystów. jako, ze dobrego nigdy za wiele, miasto przygotowało kolejny film promujący słowacką metropolię.
Oprócz klasycznych, znanych od lat budowli Bratysławy, takiej, jak zamek, kamienice i place starówki, most SNP czy ruiny zamku w Devinie, w filmie pokazywane sa również najnowocześniejsze przykłady architektury a także bulwary nad Dunajem, tereny sportowe, boiska do siatkówki plażowej. Trwająca niecałe trzy minutowa impresja zachęca również do uprawiania sportów wodnych, plażowania, odwiedzania imprez kulturalnych, koncertów i hali lodowej podczas meczu hokejowego. Na koniec promowane są kuchnia i wina pochodzące z pobliskiego rejonu Małych Karpat słynącego z produkcji najlepszych win słowackich.

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.