Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 09 grudzień 2016 12:46

Tyrol promuje się w Ski Team

Napisane przez MG

Tyrol.pl razem ze Ski Team obdarowują klientów sklepu darmowymi dwudniowymi skipassami, do wyboru na jeden z lodowców: Kaunertal, Pitztal, Sölden, Stubai lub Hintertux. To już kolejny sezon, podczas którego Tyrolskie Lodowce promują się poprzez współpracę z siecią specjalistycznych sklepów sportowych Ski Team.

Darmowe skipassy dostępne są dla każdego klienta, który w sklepach stacjonarnych lub na skiteam.pl zrobi zakupy za co najmniej tysiąc złotych. Po wypełnieniu odpowiedniego formularza klient otrzymuje kod do wymiany na kupon na jeden z pięciu Tyrolskich Lodowców. Dzięki temu ma on okazję przetestować nowy sprzęt lub odzież w akcji i docenić walory wysokiej jakości asortymentu sieci Ski Team.
Tak skonstruowana akcja promocyjna pozwala na podkreślenie sportowych walorów regionu Tyrolu i bezpośrednie dotarcie do osób zainteresowanych aktywną turystyką. Informacje o tyrolskich lodowcach w powiązaniu z marką Ski Team sprawiają, że klientom przedstawiana jest konkretna propozycja celu podróży.
Współpraca – poza ofertą darmowych karnetów dla klientów Ski Team – obejmuje także prezentację walorów turystycznych regionu na stronie internetowej sklepu, w sekcji artykułów i porad. Pozwala to na bezpośrednie połączenie zakupów sprzętu z zastosowaniem porad od ekspertów z poleceniem ciekawej destynacji.
Szczegóły promocji i regulamin dostępne są na stronie skiteam.pl

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.