Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 23 luty 2014 13:56

Iran chce 10 mln turystów

Napisane przez AG
Iran chce 10 mln turystów archiwum tourismiran.com

W 2013 roku Iran odwiedziło ponad 4 mln turystów, ogłosiła Irańska Organizacja Dziedzictwa Kulturowego i Turystyki.

Przemysł turystyczny Iranu przeżywa boom, w ubiegłym roku odwiedziło ten kraj więcej zagranicznych gości niż kiedykolwiek. Prezydent Iranu Hassan Rouhnai ma nadzieję, że w następnych latach liczna turystów przyjeżdżających do jego kraju osiągnie 10 mln.
Obecnie większość gości dostarcza Iranowi turystyka religijna oraz turystyka medyczna, ale w najbliższych latach ma się to zmienić.
Optymizmem napawa umowa podpisana z japońska firmą zawiadującą na świecie siecią 239 hoteli, o której powiedział Abolazl Kudei tymczasowy szef Organizacji Inwestycji Zagranicznych. Współpraca w dziedzinie hotelarstwa (Japończycy mają zbudować ich całą sieć) jest tylko elementem współpracy gospodarczej między dwoma krajami. Iran jest głównym dostawcą ropy naftowej do Iranu

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.