Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 29 listopad 2016 18:13

W sobotę otwarcie sezonu w Jasnej

Napisane przez MG
Naśnieżanie stoku na Zahradkach w Jasnej Naśnieżanie stoku na Zahradkach w Jasnej archiwum SACR

Niskie temperatury wróciły w Tatry i wszystko wskazuje, że pogoda nie przeszkodzi uroczystemu rozpoczeciu sezonu narciarskiemu, jakie zaplanowano na sobotę 3 grudnia w Jasnej pod Chopokiem w Niskich Tatrach.

Impreza odbędzie sią pod nazwą Winter Music Opening – World Cruise Edition. Tego dnia otwarte będą trasy po północnej stronie Chopoka Turistická (nr 5), Lúčky (nr 14), Biela Púť (nr 13) oraz po południowej: Slnečná (nr 31) a Tréningová (nr 31a).
Jeśli pogoda pozwoli w sumie na Chopoku może być otwartych nawet siedem tras zjazdowych powyżej 1 480 metrów nad poziomem morza. Na minusowe temperatury i dośnieżanie czekają: Predné Dereše (nr 33a), Turistická (nr 5a), Májová Rovná hoľa – Priehyba (nr 2a) a Májová Priehyba – Jasná (nr 2b).
W sobotę, oprócz zabawy na śniegu, przewidziane jest także nocne przyjęcie w klubie Happy End pod názvom Winter Music Opening. Za dnia będzie można spróbować sił w zawodach narciarskich BMW Xdrive a także w zjeździe na nowej atrakcji - Skki trikke – “pojeździe” trzyłyżwowym. Od godziny 21 rozpocznie się zabawa taneczna w klubie

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.