Reklama

Reklama

Reklama

środa, 23 listopad 2016 11:03

Piąty rok Tatry Card w Tatrach Wysokich

Napisane przez AG

Już piąty sezon zimowy turyści odwiedzający słowacka część Tatr Wysokich będą mogli korzystać z karty turystycznej Tatry Card.

Przed pięciu laty karta była jednym z pierwszych projektów, które były podporą rozwoju ruchu turystycznego w Tatrach Wysokich.

Andrea Žigová, dyrektor wykonawczy Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regiony Vysoke Tatry, powiedziała: “Swój pierwszy sezon funkcjonowania Tatry Card zanotowała w lecie 2012 roku. Wydaliśmy od tego czasu 130 tysięcy kart, w czterech sezonach zimowych wydaliśmy ich ponad 40 tysięcy. 24 listopada kończy się piąty sezon wydawania karty letniej, do końca października odnotowaliśmy 21 766 wydanych kart.”

Sezon zimowy w Tatrach Wysokich zostanie oficjalnie otwarty 25 listopada. Zostanie wtedy otwarty Lodowy kościół na Hrebienku w Starym Smokowcu. W tym sezonie zimowym kartę Tatry Cadr będzie można otrzymać w 118 miejscach. Karta umożliwia miedzy innymi bezpłatne ekologiczne poruszanie się po Tatrach - elektriczką, która łączy wszystkie kurorty podtatrzańskie oraz Poprad a także skibusem dojeżdżającym do tatrzańskich stacji narciarskich: Tatrzańskiej Łomnicy i Szczyrbskiego Jeziora.
Zimowa karta Tatry Card będzie obowiązywać od 25 listopada do 30 kwietnia 2017 roku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.