Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 21 listopad 2016 15:08

Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu

Napisane przez MG
Jarmark Bożonarodzeniowy w Wiedniu archiwum stadtwienmarketing

„Wiedeńskie marzenie świąteczne” to nowe określenie tradycyjnego jarmarku bożonarodzeniowego na placu przed wiedeńskim Ratuszem.

Na wiedeńskim Placu Ratuszowym przygotowano mnóstwo nowości. Odwiedzających przywita, ustawiona przy wejściu na Plac Ratuszowy, kilkumetrowa brama w kształcie łuku ze świeczkami. Niemal 150 stoisk oferuje prezenty świąteczne, ozdoby choinkowe, wyroby rzemiosła artystycznego, wyśmienite pyszności, słodycze i rozgrzewające napoje. Drzewa w otaczającym plac parku ozdobione zostały lampkami o nowym wzornictwie.
Po raz pierwszy w tym roku istnieje możliwość jazdy na łyżwach na dwóch dużych ślizgawkach oraz licznych ścieżkach wiodących przez park. Dodatkową atrakcją, oprócz 4.500 m² powierzchni tafli, jest możliwość zagrania w tradycyjną, austriacką grę „Eisstockschießen”, przypominającą do pewnego stopnia curling. Przepiękne dekoracje w parku nawiązują do znanych dzieciom opowiadań bożonarodzeniowych.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.