Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 15 listopad 2016 12:30

Noc straszydeł w Tatralandii już w sobotę

Napisane przez AG
archiwum TMR archiwum TMR

W największym słowackim aquaparku, Tatralandii, już od września montowane były sztuczne szkielety gości przybyłych na wesele Seniority Conchity i Pedro Muerty. W noc Halloween ostatecznego montażu dekoracji dokonał artysta Jaroslav Čech.

W sobotę 19 listopada o godzinie 19 rozpocznie się Noc Tajemnic. Będzie to noc pełna ożywionych i nieożywionych trupów wprost z tradycji środkowo i południowoamerykańskich. Wszyscy goście, którzy odwiedzą w ten niezwykły wieczór baseny aquaparku będa zaangażowani w wesele szkieletów, będą mogli spotkać duchy, tajemnicze cienie, nocne zjawy. “Straszną” atmosferę potęgowac będą oryginalne dekoracje, kostiumy obsługi, artystyczne makijaże. Po przejściu szatni każdy gość Tatralandii otrzyma “krwawy drink powitalny”. Samo przyjęcie weselne Conchity i Pedra odbędzie się na basenach - będzie huczne. Goście będą uczestniczyli m.in. w wyborze sukni dla panny młodej, w tańcach z trupami, w obdarowywaniu Pary Młodej prezentami i nietypowej uczcie-niespodziance. Imprezie towarzyszyć będą występy artystyczne, zabawy prowadzone przez animatorów, specjalna szkoła tańca.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.