LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

piątek, 21 październik 2016 11:21

Butler - przewodnik i lokaj w jednym - tylko w Karyntii

Napisane przez MG
Butler - przewodnik i lokaj w jednym - tylko w Karyntii archiwum KaernetnWerbung

W Turracher Höhe można skorzystać z opieki na stoku ze strony własnego butlera, łączącego w sobie cechy przewodnika i pomocnika.

Butler, jako wysokiej klasy profesjonalista jest obecny na każdym terenie narciarskim, który zna jak własną kieszeń. Potrafi zadbać o sprawny przebieg dnia na deskach, doskonale zna miejscowe niuanse i jest przez cały dzień obecny na stoku po to, aby służyć gościom słowem i czynem oraz rozpieszczać ich drobnymi uprzejmościami: chusteczkami, cukrem gronowym, słodyczami, kremami przeciwsłonecznymi, wspaniałymi lodami „gazdowskimi” (od marca), a nawet szklaneczką musującego prosecco.

Dzień pracy butlera rozpoczyna się wczesnym rankiem w „salonie“ przy dolnej stacji kolejki Kornockbahn, gdzie rozpala on kominek i na dobry początek pokrzepia pierwszych gości soczystymi, styryjskimi jabłkami. Następnie wskakuje do swojego pojazdu – Butler-Mobil i mknie przez ośrodek narciarski, gdzie w różnych miejscach ma swoje stanowiska i rozstawia swój niewielki bar, aby głodnym, spragnionym i zakatarzonym bohaterom narciarskiego dnia służyć pierwszą pomocą.

Obszerny program usług butlera jest dla każdego gościa, nocującego w kwaterze oznaczonej symbolem „muszki kamerdynera”, już od pierwszego dnia zakwaterowania dostępny całkowicie bezpłatnie. Początek urlopowego tygodnia rozpoczyna się od ekskluzywnego safari dla duszy i ciała, wycieczki w świetle księżyca lub wędrówki w rakietach śnieżnych (pełny program jest dostępny na stronie internetowej www.turracherhoehe.at).
Aby to wszystko przeżyć, potrzebne jest tylko jedno – zamówienie noclegu u kwaterodawcy oznaczonego symbolem niebieskiej muszki kamerdynera.
„Rent a Butler“: usługi klasy de luxe na stoku narciarskim. W trakcie świadczenia usługi „Rent a Butler“, butler Elmar przedstawia w sposób zindywidualizowany i ekskluzywny wszystkie niuanse oraz sekretne wskazówki na temat Turracher Höhe. Może on na przykład zorganizować doskonały zimowy dzień, albo zaproponować sielankową przechadzkę zimową lub wędrówkę na rakietach śnieżnych, nastrojową imprezę firmową, niezapomniane przyjęcie urodzinowe, romantyczne oświadczyny itp. (Tu wymagana jest rezerwacja terminu. Koszty tego w najwyższym stopniu spersonalizowanego programu höchst.persönliche są zależne od zakresu usług oraz czasu ich trwania).