Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 01 wrzesień 2016 15:27

Wiedeńska Opera zaprasza na dzień otwarty

Napisane przez MG
Fasada Opery Wiedeńskiej Fasada Opery Wiedeńskiej Eurocomm PR/ Mario Lang

Przed rozpoczęciem nowego sezonu 2016/ 2017 Wiedeńska Opera (Wiener Staatsoper) zaprasza na dzień otwarty. 3. września 2016 r. będzie można zajrzeć za kulisy.

Tylko raz w roku, w tzw. dzień otwarty, zainteresowana część publiczności może oglądać kulisy Wiedeńskiej Opery Państwowej, przyglądąć się próbom i przygotowaniom muzyków, poznać techniczne tajemnice czy z przewodnikiem zobaczyć różne pomieszczenia opery. W roku bieżącym opera zaprasza zainteresowanych 3. września w dwóch turach, w godz. 14-16.30 oraz 17.30-20.00.
Wstęp w tym dniu jest bezpłatny, a na zwiedzających czekają m.in. rekwizyty, kostiumy, maski i peruki, pokazy techniczne, próba chóru, próba baletowa, próba orkiestry czy też historyczne i archiwalne zapisy nut.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.