Reklama

Reklama

Reklama

środa, 17 sierpień 2016 15:02

Tunezja - już 2 mln turystów w 2016 roku

Napisane przez AG
Na bazarze tunezyjskim Na bazarze tunezyjskim AG

Tunezyjska turystyka nabiera rozpędu. W tym roku Tunezję odwiedziło już ponad 2 mln turystów. W lipcu i sierpniu obłożenie hoteli w Sousse, Hammamet i na Dżerbie wyniosło prawie 100 proc.

W dwóch miesiącach letnich najwięcej odnotowano turystów z Rosji, Francji, Niemiec i Włoch.
Warto przypomnieć, że od 1 do 3 września na Dżerbie odbędzie się drugi rok z rzędu Festiwal Musyki Elektronicznej Dżerba Fest a w dniach 3 - 4 września, na Wyspach Kerkennah odbędą się międzynarodowe zawody triatlonowe.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.