Reklama

Reklama

Reklama

środa, 17 sierpień 2016 12:27

Kraków i Wrocław promowane w Wiedniu

Napisane przez MG
Kraków i Wrocław promowane w Wiedniu archiwum POT

Po Wiedniu i okolicach kursują autobusy z reklamą Krakowa i Wrocławia. Zagraniczny Ośrodek POT w Austrii podpisał umowę z Verkehrsverlag.

Akcja zaplanowana została przed Światowymi Dniami Młodzieży jednak dzięki dobrej współpracy obu partnerów umowy, dwa autobusy będą jeździły przez cały 2016 rok. Łączna oglądalność reklamy na autobusach oszacowana została na około 4 miliony w ciagu całego roku.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.