Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 08 lipiec 2016 00:24

Jubileusz Tatralandii w stylu latynoskim

Napisane przez MG
Jubileusz Tatralandii w stylu latynoskim archiwum SACR

Aquapark Tatralandia świętuje swoje 13. urodziny. Podczas imprezy w najbliższy weekend dominować będzie muzyka latynoska i kubańska.

9 i 10 lipca w Tatralandii odbywać się będzie urodzinowa Latino Fiesta. Gości bawić będzie kubański zespół Presion Cubana oraz zespół taneczny Impressa Dance Group, które uczyć będą samby, salsy i innych tańców.

Jana Kňanová menadżerka ds. marketingu Tatralandii, powiedziała: “Tradydycyjnie już odbędzie się krojenie naszego wielkiego tortu urodzinowego, ale najbardziej czekamy na party w basenie.”

Darina Bartková, dyrektor Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego regionu Liptov, dodała: “Tatralandia zaczęła 13 lat temu pisac nową historię Liptowa. Jako pierwszy aquapark na Słowacji stała się bardzo ważnym punktem oferty turystycznej regionu, stała sie inspiracja dla innych kierunków a także zwiększyłą liczbę turystów odwiedzających Liptów latem.”

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.