Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 14 czerwiec 2016 15:55

Surfowanie w centrum Wiednia

Napisane przez MG
Surfowanie w centrum Wiednia Stefan Knittel

Choć Wiedeń jest położony daleko od morza, zaprasza na wodne szaleństwo na falach przy placu Schwarzenbergplatz.

Projekt 3CityWaves, który od 10. czerwca gości w Wiedniu, umożliwia wszystkim chętnym naukę bądź doskonalenie surfowania. W centrum miasta powstał akwen o powierzchni ponad 1.000 metrów kwadratowych, w którym wysokość sztucznych fal osiąga 1,4 m.
Wodna atrakcja dla dużych i małych, bo korzystać może każdy, jest czynna codziennie od godz. 10.00 do 22.00. Za godzinę surfowania trzeba jednak liczyć się z wydatkiem 39 euro, przy czym wypożyczenie deski i kasku jest w cenie.
Dla tych, którzy jednak nie chcą być mokrzy i wolą tylko popatrzeć, przygotowano leżaki, orzeźwiające napoje i urozmaicony program muzyczny.
Wakacyjną atmosferę przy „morskich” falach w centrum naddunajskiej metropolii będzie można poczuć do końca września.

Bliższe informacje i rezerwacje terminów na stronie: www.3citywave.at

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.