Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 03 czerwiec 2016 16:20

Nowa szefowa w Regionie Vysoke Tatry

Napisane przez AG
 Andrea Žigová Andrea Žigová archiwum SACR

Regionalna Organizacja Ruchu Turystycznego Regiony Vysoke Tatry ma nowego dyrektora. Lenkę Maťašovską zastąpiła Andrea Žigová.

Lenka Maťašovská napisała wliście do branży: “Mili koledzy, partnerzy zawodowi, przyjaciele. “Przychodzi dziń, kiedy piękne się kończy, aby mogło się zacząć nowe, nieznane..” i tak jest w moim przypadku. Dzisiaj kończę, po 4,5 roku, moją działalność regionie Vysoké Tatry. Postanowił spróbowac sił w czymś nowym, nieznanym, tak, jak to było przy zakładaniu Regionalnej Organizacji Ruchu Turystycznego. Moje “dziecko” jest już dostatecznie silne, ma za sobą wielkie sukcesy, kilka otarć na na nogach i dłoniach, ale idzie dobrą drogą sprawnego zarządzania. Te nasze sukcesy są dziełem wszystkich, którym zależy na tym, by region Vysoke Tatry stał się TOP destynacją. Za to wam wszystkim dziękuję, to był zaszczyt z wami współpracować i jestem ogromnie wdzięczna, że daliście mi pewność siebie, a także pomógliście i zachęcaliście w deszczowe dni.”

Andrea Žigová była w przeszłości m.in. menadżerką ds. Marketingowym w Wellness Hotelu Borovica w Szczyrbskim Jeziorze.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.