Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 31 maj 2016 11:28

Przewodnik branżowy po Saksonii

Napisane przez AG

Organizatorzy wycieczek, biura podróży oraz agencje eventowe mogą teraz jeszcze wygodniej zaplanować wyjazdy do Saksonii. Praktyczny przewodnik „Sales Guide Sachsen” pokazuje na 124 stronach najpiękniejsze zakątki Saksonii.

W swoim katalogu Spółka Promocji Saksonii (TMGS) podaje istotne informacje, dotyczące usług hotelowych, restauracji, obiektów rozrywkowych, muzeów, zabytków, a także pomieszczeń konferencyjnych i eventowych.
Znaleźć tam można również propozycje wycieczek tematycznych po „Zamkach i pałacach”, „Historii przemysłu” czy „Tradycjach świątecznych”. Wskazówki dotyczące tutejszych winnic czy browarów umożliwią „Kulinarną podróż po Saksonii”, a praktyczna mapka z krótkimi komentarzami zdradzi, gdzie znajdują się najważniejsze ścieżki rowerowe i szlaki wędrowne.

Spis imprez zawiera daty wszystkich regularnie odbywających się wydarzeń kulturalnych, które mogą stanowić dodatkową zachętę do przyjazdu do Saksonii.
Poza wersją drukowaną istnieje wersja online w formie kartkowanego e-booka.

Katalog można zamówić tutaj

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.