Co ma piernik do turystyki?
Jednym z gości III Forum Promocji Turystycznej będzie Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika. Opowie o tym, jak stworzyć produkt, który sam w sobie stanowi promocję dla miasta.
Czytaj więcej...
Promocja turystyki - co poszło źle
Trudno dziś uwierzyć w to, że na początku wieku na naszych rozwiązaniach w zarządzaniu promocją turystyczną wzorowały się inne kraje. Co poszło nie tak - dowiemy się na III Forum Promocji Turystycznej
Czytaj więcej...
Wiceprezydent Wrocławia na Forum
Magdalena Piasecka, wiceprezydent Wrocławia będzie gościem III Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie 19 kwietnia we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Warszawa czarterem z Radomia
Prezes PPL powiedział, że Lotnisko w Radomiu rekomendowane jako komplementarne dla Lotniska Chopina – podała PAP.
Czytaj więcej...
Naprawa zarządzania promocją
archiwum prywatne Ile wiemy o tym, na czym polega system zarządzania promocją turystyczną? Jakich reform oczekuje środowisko? I jak wyglądają propozycje zmian, opracowane przez Wojciecha Fedyka?
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Co ma piernik do turystyki?
  • Promocja turystyki - co poszło źle
  • Wiceprezydent Wrocławia na Forum
  • Warszawa czarterem z Radomia
  • Naprawa zarządzania promocją

Reklama

Reklama

środa, 30 październik 2013 13:14

Atrakcyjne pakiety dla narciarzy w Austrii

Napisane przez AG
Atrakcyjne pakiety dla narciarzy w Austrii archiwum Ski-amade

W regionie Ski amade w austriackich Alpach, w obecnym sezonie zimowym, narciarze mogą korzystać z wielu pakietów

Pakiet 4=3: 4 dni na nartach i 4 noce w hotelu, a na rachunku tylko 3 dni – na tym polega koncepcja pakietu 4=3. Oferta obowiązuje w wybranych obiektach noclegowych we wszystkich 5 regionach Ski amadé w określonych terminach promocji. Przykładowa cena: 4 noce w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet narciarski na 4 dni od 303 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym.
Sixty Plus: Pakiet Sixty Plus jest przeznaczony dla osób, które urodziły się przed rokiem 1954, czyli tych, które ukończyły 60 rok życia i starszych. Pakiet obejmuje specjalny 7-dniowy program w atrakcyjnej cenie, a hotele biorące udział w promocji dodatkowo dają w prezencie karnet narciarski na 6 dni. Ofertę można zarezerwować w terminach od początku sezonu do 21 grudnia 2013 i na wiosnę od 29 marca do 5 kwietnia 2014.
Przykładowa cena: 7 nocy w pensjonacie ze śniadaniem + karnet na 6 dni,od 231 EUR za odobę w pokoju 2-osobowym.
Ladies Week: Od 22 do 29 marca 2014 zabiegamy o względy narciarek! W tym okresie panie, które zarezerwują 7 noclegów w wybranych obiektach noclegowych, otrzymają w prezencie 6-dniowy karnet oraz 1 dzień w towarzystwie przewodnika narciarskiego. Panie dysponujące krótszym urlopem mogą wybrać pakiet z 4 noclegami i karnetem na 3 dni. Oprócz tego przez 1 dzień będą mogły bezpłatnie testować narty. Ladies Week obfituje także w specjalne wydarzenia – pokazy mody, wędrówki w świetle pochodni i sympatyczne wieczory w schroniskach. Przykładowa cena: 7 nocy w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet na 6 dni, od 443 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym. 4 noce w hotelu*** z 2 posiłkami dziennie + karnet na 3 dni, od 152 EUR za osobę w pokoju 2-osobowym. od 152 euro.
Rodzinna Wielkanoc na nartach: 15 marca 2014 do Ski amadé zawita zajączek wielkanocny. Od tego dnia dzieci do lat 15 będą jeździć gratis, pod warunkiem, że co najmniej jedno z rodziców kupi karnet na 6 dni. Oprócz tego w programie na ostatnie dni sezonu jest wiele atrakcyjnych wydarzeń i ofert dla rodzin we wszystkich miejscowościach Ski amadé.
Przykładowa cena: 7 noclegów w apartamencie + karnet na 6 dni dla 4 osób
(2 osoby dorosłe + 2 dzieci) od 769 EUR.
Bonus rodzinny: W Ski amadé nawet duże rodziny nie muszą obawiać się o swój budżet. Dzięki bonusowi rodzinnemu trzecie, czwarte, piąte i wszystkie kolejne dzieci w rodzinie otrzymują karnet gratis.