Reklama

Reklama

Reklama

środa, 04 maj 2016 13:19

Nowy szef Słowackiej Agencji Ruchu Turystycznego

Napisane przez AG
Igor Donoval Igor Donoval materiały prasowe

Igor Donoval zastąpił 29 kwietnia Martę Kučerovą na stanowisku dyrektora Słowackiej Agencji Ruchu Turystycznego (SACR) zajmującej się promocją turystyczną Słowacji.

Igor Donoval ma 38 lat, studiował turystykę na wydziale ekonomii Uniwersytetu mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy. W SACR pracuje od 2005 roku, pracował przy tworzeniu strategii i projektów, uczestniczył w posiedzeniach międzyresortowych. Uważany jest za profesjonalistę, który ma spowodować dalszy rozwój ruchu turystycznego na Słowacji.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.