Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 31 marzec 2016 12:33

Argus Bike Festiwal i 6. Wiedeńska Parada Rowerowa

Napisane przez MG

W najbliższy w Wiedniu świętować będą wszyscy rowerzyści, odbędzie się wtedy Argus Bike Festiwal i 6. Wiedeńska Parada Rowerowa.

Wiedeńska Parada Rowerowa to największe święto cyklistów w austriackiej stolicy. Tysiące rowerzystów (w latach ubiegłych notowano w granicach 10.000 uczestników) startują w niedzielę 03. kwietnia, punktualnie o godz. 12.00 spod wiedeńskiego Ratusza i wspólnie okrążają reprezentacyjny bulwar wokół centrum miasta tzw. Ring.
To jednak nie wszystko, w Wiedniu przez cały weekend, 02. i 03. kwietnia trwać będzie Argus Bike Festiwal czyli święto wszystkich zwolenników, fanów i użytkowników dwóch kółek. Organizatorzy zapewniają, że to największy festiwal rowerowy w całej Europie, a atrakcji ani dla dużych ani dla małych nie zabraknie. W programie m.in. liczne pokazy akrobacji rowerowych, pokaz rowerów specjalnych np. transportowych, zawody, pumptrack i parkours, targi rowerowe, wystawa rowerów zabytkowych, ale też serwis rowerowy i tory przeszkód dla dzieci.
www.fahrradwien.at

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.