Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

czwartek, 23 styczeń 2014 13:01

Austriacki Tyrol promuje się w Soczi

Napisane przez AG
Dom Tyrolski w okolicach Soczi Dom Tyrolski w okolicach Soczi archiwum tirol.at

Austria Tirol House powstało jako miejsce spotkań międzynarodowych gości ze świata sportu, polityki, biznesu i mediów. Od 5 do 23 lutego 2014r w tyrolskim domu olimpijskim odbywać się będą różnorodne imprezy towarzyszące rozgrywanym igrzyskom.

„Bringing the Alps to Sochi" – to motto tyrolskiej organizacji turystycznej Tirol Werbung, która jako partner Austriackiego Komitetu Olimpijskiego świętuje w Soczi 50-lecie organizaji pierwszych Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Innsbrucku w 1964r.
Innsbruck – stolica Tyrolu wspólnie z miejscowością Seefeld były już trzykrotnie gospodarzami Zimowych Igrzysk Olimpijskich: w roku 1964, 1976 oraz w 2012 roku jako gospodarz pierwszej zimowej Olimpiady Młodzieży. Imprezy towarzyszące igrzyskom odbędą się tyrolskim domu olimpijskim w Soczi – Austria Tirol House.
Tyrolski dom olimpijski, Austria Tirol House znajduje się 50km od Soczi, tuż obok dworca Rosa Khutor w tzw. Mountain Cluster, gdzie rozgrywane będą zawody w konkurencjach alpejskich, freestyle oraz kombinacji norweskiej. Austria Tirol House gościć będzie nie tylko austriackich, ale również międzynarodowych medalistów, sportowców oraz gości ze świata sportu, polityki i biznesu. Znana na całym świecie tyrolska gościnność dała się poznać międzynarodowej publiczności już w 2012r w Londynie podczas Letnich Igrzysk Olipijskich. Przez całe igrzyska tyrolski dom cieszył się największą popularnością i zanteresowaniem wśród mediów, kibiców oraz prominentnych gości, medalistów i sportowców z całego świata.
W Domu Tyyrolskim przygotowano dla dziennikarzy i mediówspecjalny serwis prasowy, w którym na bieżąco informować będą informowani o najważniejszych wydarzeniach w domu olimpijskim .
Więcej informacji na stronie: www.sochi.tirol.at.