Reklama

Reklama

Reklama

niedziela, 19 styczeń 2014 14:09

Odnowiony portal o Słowacji

Napisane przez AG

Słowacka Agencja Ruchu Turystycznego (SACR) uruchomiła w pełni zmodernizowany portal turystyki słowackiej www.slovakia.travel.

Zmiany dotyczyły zarówno wyglądu, treści, jak i struktury układu strony. Między innymi zastosowano najnowszą technologię, dzięki której podczas przeglądania strony, sieć dostosowuje automatycznie szerokość oglądanej podstrony do urządzenia, w którym ją otwieramy (np. tablet, telefon komórkowy).

Dyrektor generalny SACR Marta Kučerová powiedziała: „W najnowszej wersji portalu www.slovakia.travel kładziemy nacisk na prostotę, jasność przekazu, przejrzystość strony. Naszą intencją jest, aby portal nie tylko przekazywał informacje, ale żeby był motywacją dla szerokiej publiczności. Odwiedzający naszą stronę znajdą na niej praktyczne informacje, tak posegregowane, aby szybko uzyskać dostęp do tych segmentów, które ich interesują. Żeby powiększyć komfort przeglądających portal, do informacji dołączyliśmy linki do najchętniej używanych systemów rezerwacji noclegów oraz poradniki podróży. Codziennie zamieszczamy aktualne informacje o turystyce na Słowacji, zapowiedzi ciekawych imprez i wydarzeń. Portal jest dobrym źródłem wiedzy o podróżowaniu po Słowacji również dla zagranicznych turystów – informacje na nim zawarte są w sześciu językach."

Oprócz podstawowych, najważniejszych informacji praktycznych dla odwiedzających Słowację, portal zawiera także informacje o atrakcjach turystycznych we wszystkich regionach kraju, ciekawostki, nowości na szlakach i zapowiedzi najbliższych wydarzeń kulturalnych, sportowych, koncertów. Łatwa nawigacja pozwala szybko uszeregować interesujące nas dane i informacje z każdego miejsca na Słowacji. Portal ma swoje połączenia z sieciami społecznościowymi. Dodatkowym bonusem dla odwiedzających portal będzie od początku lutego interaktywna mapa oraz fotobank.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.