Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 16 styczeń 2014 11:36

Aquapark Tatralandia bije rekordy powodzenia

Napisane przez AG
Aquapark Tatralandia bije rekordy powodzenia archiwum Tatralandii

W minionym roku, aquapark termalny Tatralandia na słowackim Liptowie odwiedziło 40 proc. więcej gości niż w roku 2012.

Niezwyczajne o tej porze plusowe temperatury w grudniu i na początku stycznia, co prawda zmartwiły narciarzy, ale dzięki nim turyści odwiedzający Liptów częściej korzystali z gorących wód aquaparku. W noc sylwestrową w Tatralandii, w Tropikalnym Raju, powitało Nowy Rok ponad tysiąc gości.
Wzrost liczby gości spowodowany był kolejnymi inwestycjami zrealizowanymi w roku ubiegłym – krytą halą z czterema basenami, rozbudowaną części wellness.
Od początku sezonu zimowego Tatrlandię odwiedzają głównie turyści z czterech kierunków: najwięcej oczywiście jest Słowaków (64 proc.), na drugim miejscu są Polacy (16 proc.), potem Czesi (8 proc.) i gości z krajów byłego Związku Radzieckiego. (5 proc.).

Igor Mraz dyrektor aquaparku Tatralandia powiedział: „Nasi goście zapominają, że jest zima, odwiedzają nasze baseny jakby było lato. Wielkim przebojem okazał się Sylwester, na którym goście mogli leniuchować na leżakach bądź brać udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów. Dla wszystkich przygotowany była specjalna kolacja sylwestrowa a goście bawili się do białego rana. Przyjemną niespodzianką jest dla nas fakt, że mimo że śnieg nas tej zimy nie rozpieszcza, to odwiedza nas mnóstwo turystów.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.