Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 17 listopad 2015 20:25

Wiedeń - trwa Vienna Art Week 2015

Napisane przez MG
Wiedeń -  trwa Vienna Art Week 2015 KUNST HAUS WIEN © Patricia Triki

Po Wiedeńskim Tygodniu Mody przyszedł w austriackiej stolicy czas na Wiedeński Tydzień Sztuki – Vienna Art Week 2015.

16 listopada już po raz kolejny ruszył w Wiedniu Vienna Art Week. Trwający tydzień czasu festiwal to ponad 200 wydarzeń kulturalnych, w których udział wezmą liczni twórcy kultury i sztuki zarówno z kraju jak i zagranicy.

Wystawy, dyskusje panelowe, wykłady, rozmowy z artystami, specjalne wycieczki z przewodnikiem, instalacje oraz przedstawienia uczynią Wiedeń Mekką dla fanów sztuki i ekspertów z całego świata.

Bogaty program Vienna Art Week 2015 to jednak nie tylko okazja do zapoznania się z różnorodnością i bogactwem wiedeńskiej sztuki. Tegoroczne motto festiwalu „Creating Common Good" skłoniło bowiem wielu partnerów programu do uwględnienia w swoich projektach różnorodnych aspektów poświęconych ogólnemu dobru co z pewnością zachęci odwiedzających do dalszej refleksji i dyskusji.

Szczegółowy program festiwalu:
www.viennaartweek.at

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.