Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 22 październik 2015 11:29

Nowy adres turystyki francuskiej

Napisane przez AG

W czwartek, 8 października, podczas pierwszej dorocznej Konferencji dot. Turystyki, której przewodniczył Minister Spraw Zagranicznych i Rozwoju Międzynarodowego Laurent Fabius, Minister ogłosił, że dotychczasowa strona www.rendezvousenfrance.com będzie działała teraz pod nowym adresem www.France.fr

Strona www.rendezvousenfrance.com zarządzana przez Atout France, zmieni zatem nazwę na www.France.fr.

Christian Mantei, dyrektor generalny Atout France, powiedział: "Nazwa domeny, która była już w posiadaniu rządu, ale nie była używana, jest szansą dla francuskiej turystyki. To wspaniała okazja, aby wzmocnić pozycję strony internetowej i zwiększyć liczbę jej czytelników."

Strona główna portalu promuje francuskie miejsca i zabytki, dzięki którym Francja jest rozpoznawalna na całym świecie (Paryż, Mont-Saint-Michel, Szampania), ale także wydarzenia, których organizacja jest strategiczna dla francuskiej turystyki. Strona, dostępna w 17 językach, daje dostęp do treści promujących francuskie destynacje oraz najważniejsze tematyki dla kierunku Francja.

Do 2016 roku, strona promująca turystykę do Francji RendezvousenFrance.com, zostanie zastąpiona przez France.fr.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.