Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 20 październik 2015 11:44

Ischgl - Beach Boys na rozpoczęcie sezonu

Napisane przez MG

W austriackim kurorcie narciarskim Ischgl 28 listopada na inauguracyjnym koncercie Top of the Mountain wystąpią The Beach Boys.

Ischgl przygotowuje się na nowy sezon narciarski. Oprócz 238 km tras narciarskich oraz 45 kolejek i wyciągów, pierwszych gości w sezonie 2015/16 przywita też odmieniona infrastruktura: po dwóch latach budowy pojawiła się nowa koncepcja komunikacyjna, która ułatwi życie zarówno mieszkańcom, jak i narciarzom. Wzdłuż drogi krajowej B188 powstanie nowoczesny parking na 600 miejsc. Tuż przy nim będzie się zaczynał Prenner Tunnel – podziemny tunel dla pieszych o długości 130 m, który stworzy bezpośrednie połączenie z nową trzylinową kolejką Pardatschgratbahn. Nowy projekt komunikacyjny uzupełnia terminal autobusowy. Gmina we współpracy z operatorem kolei Silvrettaseilbahn AG odpowiada w ten sposób na wysoką frekwencję w dzielnicy Prenner w godzinach porannych, natomiast nowy parking przy drodze krajowej ma znacznie odciążyć centrum miejscowości.

Na rozpoczęcie sezonu narciarskiego w Ischgl fani będą mieli niepowtarzalną okazję, aby zobaczyć na żywo jeden z najpopularniejszych zespołów w historii muzyki, i to w fantastycznej górskiej scenerii. Nawet po 50 latach istnienia Beach Boysi robią show godny Las Vegas. Kto nie wierzy, niech łapie narty i deskę snowboardową zamiast surfingowej i z ważnym karnetem narciarskim startuje na koncert pod gołym niebem. Karnety jednodniowe można nabyć online za 65 euro w internecie i od 23.11.2015 na miejscu, dwudniowe kosztują z kartą gościa 90,50 euro, a trzydniowe 118 euro.