Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 24 wrzesień 2015 09:31

Turcja – spadek liczby turystów

Napisane przez MG
Biblioteka w Efezie Biblioteka w Efezie AG

Do końca lipca Turcję odwiedziło o 3,8 proc. mniej turystów niż w analogicznym okresie 2014 roku,

Minister turystyki Turcji Yalcin Topçu, powiedział: „W pierwszych miesiącach tego roku Turcję odwiedziło 27 375 256 turystów, przychody z turystyki osiągnęły 12,6 mld euro. To duża strata w porównaniu do roku ubiegłego i rząd opracował plan pomocowy dla branży."

W czerwcu liczba turystów zagranicznych przyjeżdżających do Turcji spadła w porównaniu z czerwcem 2014 o 4,89 proc. i wyniosła 4 113 109.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.