Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 22 wrzesień 2015 09:50

Irlandia – II kwartał roku o 10 proc. lepszy

Napisane przez AG
Klify Moheru Klify Moheru archiwum irelandtourism

Liczba odwiedzających Irlandię w II kwartale tego roku wzrosła o ponad 10 proc w porównaniu do tych samych trzech miesięcy w 2014 roku.

Od kwietnia do czerwca w Irlandii odnotowano 2,3 mln turystów, zaś zyski z przyjazdów turystów zagranicznych wzrosły o prawie 18 proc. i wyniosły 1,5 mld funtów. Liczba wykupionych noclegów wzrosła o 8,6 proc. z 15 mln do prawie 16,5 mln.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.