Reklama

Reklama

Reklama

środa, 09 wrzesień 2015 10:15

Egipt – liczba turystów rośnie

Napisane przez AG
Muzeum w Luksorze Muzeum w Luksorze AG

Od początku roku do końca lipca Egipt odwiedziło o 7,3 proc. więcej turystów niż w analogicznym okresie 2014 roku.

W lipcu ich liczba wzrosła o 2,9 proc.
Liczba gości z krajów arabskich w pierwszych siedmiu miesiącach tego roku wzrosła o 18,7 proc., w samym lipcu o 39,5 proc.
Najbardziej do końca lipca wzrosła liczba turystów z Kuwejtu – o 41,4 proc. W lipcu ich liczba była o 77,9 proc, wyższa niż w lipcu 2014 roku.
W lipcu jeszcze bardziej wzrosła tylko liczba gości z Arabii Saudyjskiej – o 95,5 proc. w porównaniu z lipcem ubiegłego roku.
Liczba gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich w lipcu wzrosła o 43,3 proc.
.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.