Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 04 wrzesień 2015 13:29

Polak otworzył park przygody w Egipcie

Napisane przez AG
Polak otworzył park przygody w Egipcie materiały prasowe

Adventure Park Egypt - pierwszy w Egipcie park przygody, położony 30km od centrum Hurghady, zbudowany przez Piotra Hartona, został otwarty.

Budowa parku, którego pomysłodawcami są: właściciel polskiej firmy Harton Ekspedycje - Piotr Harton oraz posiadający wieloletnie doświadczenie w działalności turystycznej i organizacji wycieczek - Hany Elnawawy - przedstawiciel egipskiej firmy Desert Adventure., ruszył 1 maja.
Adventure Park Egypt to pierwszy w Egipcie park przygody. Położony jest zaledwie 30 kilometrów od centrum Hurghady, u podnóża gór, pośród piasków.

Park jest podzielony na na część dla większych i część dla małych. Są atrakcje przewidziane specjalnie dla dzieci, dla najmniejszych jest „Indiana Jones place", wielka piaskownica, w której ukryte są rozmaite skarby faraonów. Dzieci dostają kapelusze, grabki i bawią się w archeologów. Będą też mogły malować na papirusie. Dla trochę starszych jest tor dla samochodów z napędem na cztery koła sterowanych radiem, jest także latający dywan i czterometrowa ścianka wspinaczkowa dla dzieci.
Adventure Park Egypt poza typowymi trasami linowymi oferuje wiele atrakcji (dostosowanych do różnych grup wiekowych i umiejętności) zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Bezpieczeństwo podczas zajęć zapewnia certyfikowany sprzęt oraz międzynarodowa, doświadczona i zawsze uśmiechnięta obsługa licencjonowanych instruktorów
Specjalnie wyznaczona, zacieniona strefa wypoczynku, pozwala na chwilę wytchnienia. Goście mogą skorzystać również z bufetu oferującego zimne i ciepłe napoje oraz przekąski. Na terenie parku znajdują się bezpłatne toalety z bieżącą wodą.

Organizatorzy przygotowali dla biur podróży ofertę wypraw jedno-, dwu- i trzy- dniowych z noclegami w namiotach na pustyni. Każda z nich obfituje w atrakcje - zajęcia linowe w górach, nocne zajęcia w Parku Przygody, przejazdy samochodami terenowymi, trasy pokonywane quadami, przejażdżki na wielbłądach, nurkowania z maską, nurkowania głębinowe i wiele innych zaskakujących przygód.

.