Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 20 sierpień 2015 15:25

Chorwacja – rekordowy lipiec

Napisane przez MG
Dubrownik Dubrownik AG

Doskonała passa chorwackiej turystki trwa. W lipcu kraj ten odwiedziło 3,41 mln turystów, o 11 proc. więcej niż w lipcu 2014 roku.

Na półwyspie Istria odnotowano 848 tysięcy gości (wzrost o 12 proc.), w Splicie - 701 tys. (12 proc.), w Kvarnerze - 593 tys. (14 proc.), w Zadarze - 458 tys. (7 proc.) a w Dubrowniku - 313 tys. (8 proc.). Zagrzeb odwiedziło w lipcu 110 tys. – o 8 proc. więcej niż przed rokiem.
Najwięcej turystów przyjechało z Niemiec, Słowenii, Czech, Polski, Austrii, Słowacji, Włoch, Holandii, Węgier i Wielkiej Brytanii.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.