Reklama

Reklama

Reklama

środa, 05 sierpień 2015 11:58

Nowy okręt muzeum w Portsmouth

Napisane przez AG
Nowy okręt muzeum w Portsmouth materiały prasowe

Okręt, który uczestniczył w słynnych walkach pod Gallipoli podczas I wojny światowej został odrestaurowany i będzie zacumowany obok żaglowego liniowca flagowego admirała Nelsona HMS Victory.

HMS M 33 to jedyny okręt biorący udział w walkach w roku 1915, który przetrwał do naszych czasów. Restauracja jednostki kosztował 1,79 mln funtów.

Roy Perry z rady miejskiej Hampshire powiedział: „Ten okręt to ważny element naszego dziedzictwa. To jednostka, która wyszła z naszej stoczni i brała udział w ważnych walkach I wojny światowej. Teraz będzie elementem edukacji a także ważną atrakcją turystyczną."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.