Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 03 sierpień 2015 16:24

Wzrost liczby turystów w Czarnogórze

Napisane przez MG
Zatoka Boka Zatoka Boka archiwum montenegrotravel

W czerwcu liczba turystów odwiedzających Czarnogórę wzrosła w porównaniu do czerwca 2014 roku o 12,8 proc. Liczba wykupionych noclegów wzrosła o 15,6 proc.

Rosjanie stanowili 39,8 proc. wszystkich gości, Serbowie – 20,8 proc., Ukraińcy – 4,9 proc., obywatele Bośni i Hercegowiny – 4,1 proc., turyści z Kosowa – 3,2 proc., Francuzi – 2,8 proc., Polacy – 2,5 proc., Białorusini – 2,4 proc.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.