Reklama

Reklama

Reklama

środa, 29 lipiec 2015 17:44

Mapka gastronomiczna Wilna

Napisane przez AG

Autorzy nazwali ją „mapą po smakach Wilna" – jest już dostępna w punktach informacji turystycznej i niektórych hotelach.

Jak podał portal wilnotelka.lt na nowej mapie-przewodniku po lokalach gastronomicznych i najważniejszych atrakcjach turystycznych stolicy Litwy, wszystkie, nawet najmniejsze obiekty zostały narysowane i oznaczone ręcznie.
Mapa jest kolorowa, są na niej zaznaczone przede wszystkim działające w Wilnie restauracje, oraz najbardziej istotne atrakcje turystyczne.
Twórca portalu ivilnius.lt i jedenz pomysłodawców powiedział: „Zależało nam na tym, żeby ta mapka stała się wizytówką miasta, pomogła poznać smaki miasta, zwiedzić różne obiekty."
Mapkę wydano w języku angielskim. Można ją za darmo dostać w punktach Centrum Informacji Turystycznej oraz w hotelach: "Kempinski", "Panorama", "Vilnius Grand Resort", "Neringa", "Amberton", "Best Western", "Mabre Residence Hotel", "Šekspyras", "Ratonda Centrum Hotels", "Crowne Plaza Vilnius", "Šarūnas", "Park Villa", "Centro Kubas Angel", "Karolina", "Conti", "City Gate", "GREEN Vilnius Hotel", "Radisson Blu Royal Astorija", "Comfort", "Europa City", "Narutis", "Hotel TILTO","Novotel Vilnius Centre" oraz w działającym w Domu Kultury Polskiej hotelu "Pan Tadeusz".

1 sierpnia mapka zostanie zamieszczona w portalu www.ivilnius.lt.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.