Reklama

Reklama

Reklama

środa, 29 lipiec 2015 16:36

Tajlandia powitała 17-milionowego turystę w tym roku

Napisane przez MG
Tajlandia powitała 17-milionowego turystę w tym roku materiały prasowe

Al Shaqsi Yaqdhan Hamad Khalif z Omanu, jako turysta nr 17 000 000 w roku 2015 odwiedzający Tajlandię, został uroczyście przyjęty przez przedstawicieli branży turystycznej na lotnisku Suvarnabhumi.

28 lipca zaledwie jedenaście dni po tym, gdy na tym samym lotnisku witano turystę nr 16 000 000, reprezentanci Urzędu Turystyki Tajlandii, linii lotniczych Thai Airways International, lotnisk tajskich wręczyli turyście z Omanu dwa bilety lotnicze w obie strony, voucher na pięć dni w hotelu oraz drobne upominki.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.