LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
"Tezy Fedyka" o promocji turystyki
Większa elastyczność, wyeliminowanie dublowania działań i wyraźne określenie wskaźników oraz odpowiedzialności za prowadzone działania – to niektóre z potrzeb naprawy polskiego systemu zarządzania promocją turystyczną.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków
  • "Tezy Fedyka" o promocji turystyki

Reklama

Reklama

środa, 22 lipiec 2015 13:21

Do Wiednia na 25. Festiwal Filmu Muzycznego

Napisane przez MG
Do Wiednia na 25. Festiwal Filmu Muzycznego stadt wien marketing

Codziennie po zapadnięciu zmroku na wiedeńskim Placu Ratuszowym można posłuchać utworów klasycznych w wykonaniu światowych gwiazd, zobaczyć liczne przedstawienia baletowe, oraz pokazy tańca współczesnego. To wszystko w ramach Festiwalu Filmu Muzycznego.

Tegoroczny jubileuszowy, 25. Festiwal Filmu Muzycznego w Wiedniu to dwa wakacyjne miesiące wypełnione muzyką filmową, operą, muzyką pop i jazzem. Wszystko w bajkowej scenerii wiedeńskiego Ratusza i przy nieodpłatnym wstępie, a do tego wzbogacone ofertą kulinarną.

Wielbiciele opery cieszą się na występ Anny Netrebko i Rolanda Villazón w „Cyganerii" Pucciniego oraz w „Napoju miłosnym" Donizettiego, a także Thomasa Hampsona w „Simon Boccanegra" Verdiego. Również znane melodie z „Carmen" Bizeta i „Czarodziejskiego fletu" Mozarta zaostrzają ochotę na operę. „Rigoletto" Verdiego będzie transmitowany z Wiedeńskiej Opery na żywo.

Dwie operetki Emmericha Kálmána, „Księżniczka czardasza" oraz „Hrabina Marica", zapewnią ucztę dla ucha. W ramach festiwalu rozbrzmi również majstersztyk muzyki klasycznej - koncert Noworoczny Filharmoników Wiedeńskich z 2015 roku pod batutą Zubina Mehta.
Nie zabraknie również jazzu z nagraniami legendarnych wykonawców jak Frank Sinatra, Eric Clapton, Chick Corea, Omara Portuondo oraz Tony Bennet i Lady Gaga. Emitowane będą również koncerty muzyki pop, jak np. Elton John, Pink Floyd, Celine Dion, Queen, Bob Marley, Depeche Mode, Zucchero i Elvis Presley, który w tym roku obchodziłby swoje 80 urodziny.
www.filmfestival-rathausplatz.at