Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 17 lipiec 2015 10:18

Tajlandia powitała 16-milionowego turystę w tym roku

Napisane przez MG
Tajlandia powitała 16-milionowego turystę w tym roku materiały prasowe

Lefebvre Quentin z Francji, jako 16 turysta nr 16 000 000 w roku 2015 odwiedzający Tajlandię, został uroczyście przyjęty przez przedstawicieli branży turystycznej na lotnisku Suvarnabhumi.

15 lipca reprezentanci Urzędu Turystyki Tajlandii, linii lotniczych Thai Airways International, lotnisk tajskich wręczyli turyście z Francji dwa bilety lotnicze w obie strony, voucher na pięć dni w hotelu oraz drobne upominki.

Sugree Sithivanich, odpowiedzialny za marketing powiedział: „Chcemy na pańskie ręce złożyć podziękowanie dla wszystkich turystów, którzy nam zaufali. Chcemy, by goście nasi czuli, ze dołożyliśmy wszystkich starań i wyjeżdżali dobrze obsłużeni i wzbogaceni o wiedzę o naszej kulturze i tradycji. Chcemy, żeby polecali nas sowim rodzinom i znajomym, i żeby sami do nas wracali."

Do 12 lipca, Tajlandie odwiedziło 15 810 000 turystów, co oznacza 30,31 proc. wzrost w stosunku do analogicznego okresu roku 3014. Przychody z turystyki wyniosły 741 120 000 000 bhatów, czyli ok. 21,78 mld dolarów (o 30.43 proc. więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku). Tajki Urząd Turystyki szacuje, ze do końca roku, kraj ten odwiedzi 28,8 mln turystów.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.