Reklama

Reklama

Reklama

środa, 15 lipiec 2015 12:42

Macedonia – wzrasta liczba turystów

Napisane przez MG
Monastyr św. Jovana Kaneo nad jeziorem Ochrydzkim Monastyr św. Jovana Kaneo nad jeziorem Ochrydzkim archiwum macedonia-timeless.com

W maju Macedonię odwiedziło o 7,4 proc. więcej turystów niż maju 2014 roku.

Liczba ich wyniosła 82 084, wykupili oni 170 943 noclegi. Liczba turystów zagranicznych wzrosła o 12,6 proc. zaś liczba turystów krajowych spadła o 2,8 proc.
Od 1 stycznia do końca maja liczba turystów, w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego, wzrosła o 8,3 proc. Liczba turystów zagranicznych wzrosła o 17 proc., krajowych spadła o 6 proc.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.