Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 10 lipiec 2015 10:18

Egipt – prawie 25 proc. więcej turystów arabskich

Napisane przez MG
Egipt – prawie 25 proc. więcej turystów arabskich AG

Akcja marketingowa Egiptu w krajach arabskich odnowi skutki – w maju odnotowano wzrost turystów z tych państw o 23,1 proc., w porównaniu do maja 2014 roku.

Najbardziej wzrosła liczba gości z Kuwejtu – o 74,4 proc., Arabii Saudyjskiej – o 58,2 proc., Zjednoczonych Emiratów Arabskich – 43,5 proc.

W sumie liczba odwiedzjących Egipt w maju wzrosła o 16,5 proc. Zarówno egipskie ministerstwo turystyki, jak i Urząd do spraw Turystyki planują jeszcze zwiększyć akcję reklamową, ma ona się skupić na ofercie kulturalnej.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.