Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 19 grudzień 2013 14:28

Panorama Alp nie dla turystów z lękiem wysokości

Napisane przez MG
Mathieu Dachavanne, szef Kompanii Mont Blanc, która ufundowałą budowę modułu widokowego Mathieu Dachavanne, szef Kompanii Mont Blanc, która ufundowałą budowę modułu widokowego AP

Pod nogami zwiedzający będą mieli ponad kilometr przestrzeni.

Po trzech lat prac ma szczycie Aiguille du Midi (3842 m), we francuskiej części Alp (nad Chamonix) zawisł nad przepaścią szklany sześcian. Dzięki przezroczystym ścianom i podłodze, turyści będą mieli okazję patrzeć na Alpy przez pięć płaszczyzn a przed i pod nimi rozpościerać się będzie jedna z piękniejszych panoram alpejskich z Mount Blanc, najwyższym szczytem kontynentu. Pod nogami zwiedzający będą mieli ponad kilometr przestrzeni. Moduł o nazwie „Step into the Void" otwarty dla turystów będzie od soboty 20 grudnia. Na szczyt turyści mogą wjechać kolejką, wagonik mieści ok. 100 osób, bilet w obie strony kosztuje 50 euro.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.