Reklama

Reklama

Reklama

środa, 17 czerwiec 2015 08:42

Indie chcą e-wiz dla 150 krajów

Napisane przez MG
Jedna ze świątyń w Indiach Jedna ze świątyń w Indiach MZ

MG

Wiceminister turystyki, kultury i lotnictwa cywilnego Mahesh Sharma powiedział: „Do tej pory skorzystało z programu.1 360 00 turystów. Dzięki temu liczba turystów zagranicznych wzrosłą w ciągu ostatnich 12 miesięcy o 10 proc. w stosunku do poprzednich 12 miesięcy. Premier Narendra Modi Narendra Modi docenia rolę turystyki w gospodarce kraju. Turystyka oprócz zwiększania wpływów dewizowych pomaga w tworzeniu nowych miejsc pracy. Rząd rozpoczął też rozmowy na temat budowy nowego lotniska w okolicach stolicy, by odciążyć port w Delhi."

Minister powiedział również, że rząd uruchomił specjalny program mający polepszenie sieci połączeń w regionie Himalajów i na północy kraju.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.