Reklama

Reklama

Reklama

piątek, 12 czerwiec 2015 06:58

Kuba – znowu wzrost liczby turystów

Napisane przez MG
Kuba – znowu wzrost liczby turystów archiwum cuba tourism board

W pierwszym kwartale tego roku Kubę odwiedziło 1 136 948 turystów zagranicznych, z tego aż 404 421 w marcu.

W I kwartale ubiegłego roku odnotowano 995 670 gości z zagranicy.
Jeśli chodzi o udany marzec, to najwięcej odnotowano turystów z Kanady – 196 111, Niemiec – 20 925, Francji – 15 289. Kolejne miejsca zajęły: Wielka Brytania, Włochy, Argentyna, Wenezuela, Meksyk, Hiszpania, Rosja.
W pierwszym kwartale Kanadyjczycy stanowili 48,5 wszystkich turystów odwiedzających Kubę, Niemcy – 4,7 proc., Francuzi – 3,9 proc., Brytyjczycy – 3,8 proc. i Włosi 3,4 proc.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.