Reklama

Reklama

Reklama

poniedziałek, 01 czerwiec 2015 12:30

Irlandia – to będzie rekordowy rok

Napisane przez MG

W pierwszym kwartale tego roku, Irlandię odwiedziło aż 20 proc. więcej turystów ze Stanów Zjednoczonych. Kraj ten przyjął 10 proc. wszystkich Amerykanów przyjeżdżających do Europy.

Niall Gibbons, dyrektor generalny Tourism Ireland, powiedział: "Te dane pokazują, że rok 2015 może być najlepszym w naszej historii. Cieszą nas również wysokie wzrosty liczby turystów z innych rynków: Włoch (+42 proc.), Hiszpanii (+25 proc.), Francji (+15 proc.), Niemcy (+10 proc.), krajów Beneluksu (+11 proc.) i Wielkiej Brytanii (+10 proc.).
Rok 2015 jest rokiem 150 rocznicy urodzin naszego poety-noblisty Yeatsa, i promuje tę postać – obok naszych szlaków nadmorskich i wy brzeża atlantyckiego."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.