Reklama

Reklama

Reklama

wtorek, 26 maj 2015 22:53

Ożywienie w turystyce greckiej

Napisane przez MG
Na wyspie Kos Na wyspie Kos KG

W 2014 roku Grecję odwiedziło 21,5 mln turystów, o 23 proc. więcej niż worku 2013. Przychody z turystyki osiągnęły 13,5 mld euro.

W najbliższym czasie zbudowanych lub zmodernizowanych będą w tym kraju 41 hotele, w tym 12 luksusowych z 2 300 pokojami. Liczba miejsc noclegowych w obiektach 4 i 5 gwiazdkowych wzrośnie o 6 tysięcy.
Plany obejmują m.in. budowę dziewięciu hoteli na wyspie Mykonos, sześciu na Krecie, pięciu na wyspie Kos, czterech na Peloponezie oraz trzech na wyspie Ios.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.