Reklama

Reklama

Reklama

środa, 29 kwiecień 2015 11:35

Iran otworzy ośrodki turystyczne w 10 krajach

Napisane przez MG
Masoud Soltanifar Masoud Soltanifar archiwum Teheran Times

W tym roku 10, za dwa lata 44 biura informacji turystycznej otworzy Iran na całym świecie.

Masoud Soltanifar, szef irańskiego urzędu ds. dziedzictwa kulturowego powiedział: „Do tej pory utworzyliśmy biura informacji turystycznej w Hiszpanii, Włoszech, Szwajcarii, Malezji, Singapurze, Chinach i Omanie. Chcemy w tym roku otworzyć biura w następnych dziesięciu krajach a w najbliższej przyszłości liczbę biur w różnych częściach świata zwiększyć do 44. Stawiamy na turystykę przyjazdową i chcielibyśmy, by w ciągu trzech, pięciu lat liczba turystów przyjeżdzających do naszego kraju przewyższyła liczbę Irańczyków wyjeżdżających za granicę."

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.