Reklama

Reklama

Reklama

czwartek, 23 kwiecień 2015 13:44

Gruzja rozmawia z tanimi liniami

Napisane przez AG

Gruzja chce, żeby od września rozpoczęło się kursowanie samolotów tanich przewoźników z i do Europy.

Wiceminister gospodarki Gruzji Ketevan Bochorishvili ogłosił, że strona gruzińska prowadzi negocjacje z irlandzkimi liniami Ryanair, brytyjskimi – easyJet oraz niemieckimi - Air Berlin. Wyniki negocjacji nie są jeszcze znane.

Bochorishvili powiedział: „Celem ich jest uruchomienie jak największej liczby połączeń między Europą a Gruzją. Chcemy przyciągnąć jak najwięcej tanich przewoźników do naszego kraju. Mogę powiedzieć, że negocjacje z częścią firm sa na końcowym etapie."

Ruch lotniczy w Gruzji i tak się zwiększy w tym roku. Od 19 maja tureckie linie lotnicze Pegasus uruchamiają połączenie między Kutaisi a Stambułem. Samoloty będą kursować trzy razy w tygodniu: we wtorek, czwartek i sobotę. Ceny biletów na trasie Kutaisi-Stambule rozpoczynają się już 29,99 euro.

Newsletter

Zapisz się na newsletter!

Wypełnij formularz - bądź na bieżąco

Codziennie aktualne informacje i fachowe wiadomości z branży turystycznejWypełnij formularz *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu wysyłania mi newslettera. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail w celu otrzymywania wiadomości marketingowych. Zostałem poinformowany / zostałam poinformowana, że tak wyrażoną zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe, jak jej wyrażenie.